Ušní svíčky

Ušní svíčky se používali staří Egypťané a i naše babičky. Ty stočily noviny do kornoutu a zapálily. Komínovým efektem (podtlakem) a teplem se škodliviny, maz a nadměrné myšlenky dostávají ven z těla. Pomáhají zejména při:

  • akutních (aplikovat před ucho), chronických zánětech uší
  • hučení, pískání v uších, nedoslýchavost (vytáhne se ucpávka z mazu)
  • problémy s rovnováhou
  • zánětech dutin, zubů
  • migrénách
  • stresu, depresích, nadměrném přemýšlení

Doporučuji mít doma vždy alespoň 2 ušní svíčky po ruce v lékarničce jako první pomoc. Hlavně v případě pokud máte malé děti (těm můžete svíčky aplikovat i když spí pokud by se bály ohně).

Návod k aplikaci

Zapálenou svíčku zasuňte nehořícím, užším koncem do ucha skrze papírový ubrousek vždy kolmo k zemi tak, aby kouř neunikal bokem. V průběhu hoření je dobré se uvolnit a pozorovat své myšlenky. Svíčku nechejte hořet buď po bezpečnostní čárku, nebo až do té doby, než začne hořet symbol, tak, aby Vás nepálily prsty. Svíčku uhaste v připravené sklenici s vodou.  Zbytek svíčky můžete rozmotat a podívat, se co v ní zbylo. Bílé části jsou nečistoty z těla, toxiny, tuhé tmavší kousky jsou staré nedoléčené či současné záněty.

VŽDY APLIKUJTE POSTUPNĚ DO OBOU UŠÍ!!!

Vždy je lepší, pokud Vám svíčku aplikuje druhá osoba. Po aplikace svíčky doporučuji zvýšit příjem tekutin.

Nepoužívat

Při akutních zánětech nebo perforaci ucha - můžete aplikovat před ucho, ale ne přímo dovnitř. Pokud jste alergičtí na některou z použitých látek. Při horečce 38 °C a víc.

SVÍČKY VŽDY VYRÁBÍM S RADOSTÍ A LÁSKOU TAK, ABY POMÁHALY DRUHÝM...

Webové stránky zdarma