Tělové svíčky

Tělové svíčky mají velmi silný očistný účinek. Působí v místě aplikace a asi 8-10 cm kolem a do hloubky. Pokud jsou aplikovány na meridiánovou dráhu, mohou pozitivně ovlinit celý její průběh (jsou-li použity s tímto záměrem). Místo, kam máte svíčku položit se dá najít velmi snadno - tam, kde to nejvíc bolí, nebo kde je největší problém. Pomáhají zejména při:

  • akutních a chronických zánětech (zubů, močového měchýře, gynekologických...)
  • otocích (např. po podvrtnutí kloubu, naraženinách, úrazech, natažených svalech, vazech)
  • rýmě a nachlazení, bolestech v krku, kašli
  • bolestech (např. velmi dobře utišují menstruační bolesti)
  • zažívacích potížích (i žlučových kamenech)
  • alergiích, ekzémech
  • nespavosti, stresu, hyperaktivitě
  • detoxikaci organismu

PRO DĚTI MÁM SPECIÁLNÍ DĚTSKÉ SVÍČKY S MOTIVY smiley

Návod k aplikaci

Vybrané místo, kam chcete svíčku aplikovat, můžete potřít vonným olejem a lehce namasírovat. Zapálená svíčka by se měla podložit kouskem papírového ubrousku (hlavně na čele, aby na kůži nezůstávala zabarvená kolečka). Přikládá se nehořícím koncem (tím, kde je nakreslený symbol) vždy kolmo k zemi, tak aby kouř neunikal bokem. V průběhu hoření je dobré se uvolnit a pozorovat své myšlenky. Svíčku nechejte hořet buď po bezpečnostní čárku, nebo až do té doby, než začne hořet symbol, tak, aby Vás nepálily prsty. Svíčku uhaste v připravené sklenici s vodou.  Zbytek svíčky můžete rozmotat a podívat, se co v ní zbylo. Bílé části jsou nečistoty z těla, toxiny, tuhé tmavší kousky jsou staré nedoléčené či současné záněty.

Vždy je lepší, pokud Vám svíčku aplikuje druhá osoba. Po aplikace svíčky doporučuji zvýšit příjem tekutin.

Jak často

Při akutních problémech můžete aplikovat 3 svíce za den na jedno místo (celkově max. 5 svíček za den). Při chronických problémech aplikujte na dané místo jednu svíčku denně 10-14 dní nebo do zlepšení zdravotního stavu

Nepoužívat

Pokud jste alergičtí na některou z použitých látek. Dále na otevřené rány, sliznice, při horečce 38 °C a víc. Neaplikovat přímo na srdce.

SVÍČKY VŽDY VYRÁBÍM S RADOSTÍ A LÁSKOU TAK, ABY POMÁHALY DRUHÝM...

Webové stránky zdarma